Alternatívna stravaDetská výživaJedlo na cestyKáva a kapsulyPotravinyPotraviny a nápojePotraviny v akciiSirupySladkostiŠportové nápojeTrvanlivé potravinyVaričeZdravá výživa

Športová výživa
Športová výživa sa vo svojich štúdiách zameriava na druh, ako aj množstvo tekutín a stravy športovca. Okrem toho sa zaoberá spotrebou živín, ako sú vitamíny, minerály, suplementy a organické látky, ktoré zahŕňajú sacharidy, bielkoviny a tuky.
Zdravá výživa
Zdravá strava počas celého života podporuje zdravé výsledky tehotenstva, podporuje normálny rast, vývoj a starnutie, pomáha udržiavať zdravú telesnú hmotnosť a znižuje riziko chronických ochorení vedúcich k celkovému zdraviu a pohode.
Kladie dôraz na ovocie, zeleninu, celozrnné výrobky a mlieko a mliečne výrobky bez tuku alebo s nízkym obsahom tuku. Zahŕňa rôzne bielkovinové potraviny, ako sú morské plody, chudé mäso a hydina, vajcia, strukoviny (fazuľa a hrach), sójové produkty, orechy a semená. Má nízky obsah pridaných cukrov, sodíka, nasýtených tukov, trans-tukov a cholesterolu.
Alternatívna strava
Dnes niektoré z najpopulárnejších alternatívnych stravovacích plánov zahŕňajú vegetariánske, vegánske, paleolitické, stredomorské, Atkinsove a ketogénne diéty, ako aj prerušovaný pôst. Hoci sa tieto alternatívne diéty môžu zdať sľubné, úspešné pokračovanie je často zložité.
Jedlo na cesty
Jedlo na cesty znamená pohybovať sa s cieľom preskúmať gastronomickú ponuku destinácie. Avšak, aké jedlo si so sebou zobrať na cestu? To sa dozviete v ponuke!
Káva a kapsuly
Kávové kapsuly môžeme opísať ako vákuovo balenú valcovú nádobu. Tu je káva namiesto látkového filtra v plastovom alebo hliníkovom obale. Kapsula má tiež vrchnú časť vyrobenú z fólie. Kávové kapsuly ťažia z vákuového tesnenia.
Detská výživa
Najčastejšie používané dojčenské výživy obsahujú srvátku z kravského mlieka a kazeín ako zdroj bielkovín, zmes rastlinných olejov ako zdroj tuku, laktózu ako zdroj sacharidov, zmes vitamínov a minerálov a ďalšie zložky v závislosti od výrobcu.
Variče
Sú ekonomické z hľadiska spotreby energie a sú tiež ideálne na zmäkčenie lacnejších kusov mäsa. Dokážu skrátiť dobu varenia až o 50 % a dobre si zachovávajú živiny, čo z nich robí zdravý spôsob varenia.
Ďalej si môžete vybrať z:
Nápoje
Trvanlivé potraviny
Sirupy
Sladkosti

Herné notebooky

Herné notebooky sú skutočne technologické špičky medzi notebookmi. Moderné hry sú náročné na grafiku aj rýchlosť. Herné notebooky musia zvládnuť skutočne vysoké nároky. Herné notebooky musia byť štýlové a poskytnúť skutočne vysoký výkon. Pokiaľ ide o špecifikácie notebooku vo všeobecnosti, herný notebook bude vždy výkonnejší ako bežný notebook – je to jednoducho povaha hier! Pri výbere…

Viac ako 5 prekvapivých výhod hrania počítačových alebo spoločenských hier

Aké sú výhody hrania? Zodpovedajme si najskôr túto otázku so zameraním sa na nižšie ročníky. Medzi prednosti jednoznačne patria propagácia zdravého životného štýlu, zvýšenie sociálnej aktivity alebo spomalenie procesu starnutia. Tento článok vám povie o niekoľkých prekvapivých výhodách, ktoré vaše deti získajú hraním hier. Ak počas útulných piatkových večerov alebo dlhých prázdninových víkendov vyberáte spoločenské…

Objednajte si: Komponenty

Chcete si zostaviť vlastný nový počítač podľa vašich predstáv? Chcete upgradovať váš súčasný počitáč na lepší? Vyberte si kvalitné PC komponenty a vyberte si potrebné diely. Zostaviť si vlastný PC je pritom pomerne jednoduché. Poradíme vám, ako si zostaviť vlastný počítač z komponentov. Dôležité komponenty, ktoré si potrebujete kúpiť pre stavbu počítača. Zohľadnite kompatibilitu komponentov. Základná doska…

Knihy a časopisy- Cesta ku vzdelaniu

Môžete si vybrať z kategórií: Audio knihy- pomáhajú budovať a zlepšovať životne dôležité zručnosti ako je napr.: plynulosť, slovná zásoba, osvojovanie si jazyka, výslovnosť, fonematické povedomie a porozumenie. Audio-knihy sú tiež preferovanou voľbou, keď čitateľ potrebuje knihu prejsť rýchlejšie. Zároveň pôsobí ako model, ktorý môžu študenti napodobňovať, keď sa učia plynulejšie čítať. Sú pohlcujúce, vzdelávacie, poučné, zábavné…