PotravinyTrvanlivé potraviny

Športová výživa
Športová výživa sa vo svojich štúdiách zameriava na druh, ako aj množstvo tekutín a stravy športovca. Okrem toho sa zaoberá spotrebou živín, ako sú vitamíny, minerály, suplementy a organické látky, ktoré zahŕňajú sacharidy, bielkoviny a tuky.
Zdravá výživa
Zdravá strava počas celého života podporuje zdravé výsledky tehotenstva, podporuje normálny rast, vývoj a starnutie, pomáha udržiavať zdravú telesnú hmotnosť a znižuje riziko chronických ochorení vedúcich k celkovému zdraviu a pohode.
Kladie dôraz na ovocie, zeleninu, celozrnné výrobky a mlieko a mliečne výrobky bez tuku alebo s nízkym obsahom tuku. Zahŕňa rôzne bielkovinové potraviny, ako sú morské plody, chudé mäso a hydina, vajcia, strukoviny (fazuľa a hrach), sójové produkty, orechy a semená. Má nízky obsah pridaných cukrov, sodíka, nasýtených tukov, trans-tukov a cholesterolu.
Alternatívna strava
Dnes niektoré z najpopulárnejších alternatívnych stravovacích plánov zahŕňajú vegetariánske, vegánske, paleolitické, stredomorské, Atkinsove a ketogénne diéty, ako aj prerušovaný pôst. Hoci sa tieto alternatívne diéty môžu zdať sľubné, úspešné pokračovanie je často zložité.
Jedlo na cesty
Jedlo na cesty znamená pohybovať sa s cieľom preskúmať gastronomickú ponuku destinácie. Avšak, aké jedlo si so sebou zobrať na cestu? To sa dozviete v ponuke!
Káva a kapsuly
Kávové kapsuly môžeme opísať ako vákuovo balenú valcovú nádobu. Tu je káva namiesto látkového filtra v plastovom alebo hliníkovom obale. Kapsula má tiež vrchnú časť vyrobenú z fólie. Kávové kapsuly ťažia z vákuového tesnenia.
Detská výživa
Najčastejšie používané dojčenské výživy obsahujú srvátku z kravského mlieka a kazeín ako zdroj bielkovín, zmes rastlinných olejov ako zdroj tuku, laktózu ako zdroj sacharidov, zmes vitamínov a minerálov a ďalšie zložky v závislosti od výrobcu.
Variče
Sú ekonomické z hľadiska spotreby energie a sú tiež ideálne na zmäkčenie lacnejších kusov mäsa. Dokážu skrátiť dobu varenia až o 50 % a dobre si zachovávajú živiny, čo z nich robí zdravý spôsob varenia.
Ďalej si môžete vybrať z:
Nápoje
Trvanlivé potraviny
Sirupy
Sladkosti

Viac ako 5 prekvapivých výhod hrania počítačových alebo spoločenských hier

Aké sú výhody hrania? Zodpovedajme si najskôr túto otázku so zameraním sa na nižšie ročníky. Medzi prednosti jednoznačne patria propagácia zdravého životného štýlu, zvýšenie sociálnej aktivity alebo spomalenie procesu starnutia. Tento článok vám povie o niekoľkých prekvapivých výhodách, ktoré vaše deti získajú hraním hier. Ak počas útulných piatkových večerov alebo dlhých prázdninových víkendov vyberáte spoločenské…

Športové potreby sú nevyhnutné!

Šport je bežná súčasť nášho života. K vykonávaniu akéhokoľvek športu, by ste mali byť vhodne oblečený. Nech už sa jedná o fitness, cyklistiku alebo beh, je vhodné a bezpečné byť špecificky vybavený. Práve športové oblečenie, či oblečenie na vonkajšie aktivity zabezpečuje to, že predchádzate zraneniu počas vykonávania športu. Športové oblečenie: pomáha predchádzať zraneniam zlepšuje priedušnosť chráni vás pred…

Prečo investovať do novších a modernejších spotrebičov?

Skvelý dizajn kuchyne sa skladá z detailov a jedným z najlepších spôsobov, ako zabezpečiť, aby bola vaša nová kuchyňa krásna a funkčná, je starostlivý výber spotrebičov. Čas je vzácny a najmä v dnešnom uponáhľanom životnom štýle jednoducho neznesiete tráviť večnosť vo svojej kuchyni, pri práci na starých a časovo náročných spotrebičoch. Vylepšenia modernej technológie kuchynských pomocníkov …

Kancelária a papiernictvo- zakúpenie výrobkov za skvelú cenu

Písacie potreby sa vzťahujú na komerčne vyrábané písacie potreby vrátane rezaného papiera, obálok, písacích potrieb a iných kancelárskych potrieb. Písacie potreby zahŕňajú materiály, na ktoré sa má písať ručne (napr. listový papier) alebo zariadeniami, ako sú počítačové tlačiarne. V našej ponuke si môžete vybrať z kategórií: Home Office Zvýšená produktivita, flexibilný časový harmonogram a ušetrené financie na cestovaní…