AkvaristikaChovateľské potrebyChovateľské potreby a krmiváChovateľské potreby pre psovPre mačkyPre malé zvieratáPre mamičkárovPre psičkárovPre psovSmartPetTeraristika

Chovateľské potreby sú nevyhnutnou potrebou, pre celkové zdravie a bezproblémový život vášho domáceho miláčika. Jedná sa o produkty, ktoré by nemali chýbať u žiadneho chovateľa zvierat.

Potreby zahrnujú bežné veci, ako sú napríklad: krmivo, misky, pelechy, fontány, obojky a vodítka. Tieto vymenované exempláre sú len malým kúskom toho, čo vám môžeme ponúknuť. V skutočnosti si u nás prídu na svoje majitelia psov, mačiek a iných malých zvierat.

V čom spočívajú výhody chovateľských potrieb?

  • Produkty sú kvalitnéľahko dostupné
  • Zdravébezpečné alternatívy
  • Každý si nájde to „svoje“

Pre psov

Vysoko kvalitné krmivo pre psov, dokonca aj ponuka maškŕt pre dobrých miláčikov. V tejto sekcií môžete nájsť výživu doslova nabitú živinami. Práve tie dodajú vášmu zvieratku potrebnú energiu, aby ste si spolu mohli užiť ešte veľa pekných momentov.

Nachádza sa tu aj ponuka obojkov, vodítka, pelechy, hračky, oblečenie, výcvikové pomôcky, hygienické potreby, bariéry. Takže len to najlepšie a najvýhodnejšie pre všetkých milovníkov psov.

Pre mačky

Chovateľské potreby pre mačky sú naplnené kvalitou a tým najzdravším zložením, aké je vôbec možné.  Ponuka je podobná ako v sekcií o psoch, ale je doplnená o podstielky, či toalety pre vaše mačky. Tie sú mimochodom veľmi obľúbené a mnoho mačkám vyhovujú.  Skvelé praktické vybavenie bez záväzkov.

Pre malé zvieratá

Keď už je reč o malých zvieratách, máme na mysli konkrétne tieto: škrečky, Degu čilské, fretky, potkany, králiky, činčily, pieskomily, morčatá a ježkovia. Každé z týchto zvieratiek má svoje špecifické potreby, ktoré dokážete ľahko naplniť pomocou našej ponuky. Praktické využitie a dlhodobá trvanlivosť materiálov nikdy nevyjdú z módy.

Pre psičkárov

Psičkári určite ocenia rôzne doplnky, ktoré im ponúkame. Od oblečenie, služby, vysávače či hygienických čistiacich prostriedkov. Bez toho sa predsa nezaobíde žiadny majiteľ psa!

Pre mačičkárov

Majitelia mačiek si nájdu to svoje „pravé- orechové“. Život s mačkou je ťažký, bez nej je však, ešte ťažší. Ušetrite svoju energiu a pomôžte si vďaka našim doplnkom, ktoré zaručene uľahčia váš každodenný zhon s vašou mačičkou.

SmartPet

Práve SmartPet obsahuje elektroniku špeciálne pre domácich miláčikov. Tieto „múdre“ produkty zjednodušujú život nie len pre vaše zvieratko, ale aj pre vás.

Ako ďalšie pod: chovateľské potreby patrí:

Pre psov

Pre mačky

Pre malé zvieratá

Pre psičkárov

Pre mačičkárov

SmarPet

Výrobky pre potraviny. Prečo ich kúpiť?

Športová výživa Športová výživa sa vo svojich štúdiách zameriava na druh, ako aj množstvo tekutín a stravy športovca. Okrem toho sa zaoberá spotrebou živín, ako sú vitamíny, minerály, suplementy a organické látky, ktoré zahŕňajú sacharidy, bielkoviny a tuky. Zdravá výživa Zdravá strava počas celého života podporuje zdravé výsledky tehotenstva, podporuje normálny rast, vývoj a starnutie,…

Prečo si ľudia kupujú mobily, smart hodinky a tablety?

Sú dva typy ľudí, ktorí budú čítať tento príspevok. Tí, ktorí si myslia, že sú to zbytočne vyhodené peniaze a tí, ktorí sa chcú dozvedieť viac o výhodách kúpy smart hodiniek, mobilu či tabletu. Technológia moderných zariadení  sa v posledných rokoch výrazne zlepšila a nižšie uvádzam niekoľko dôvodov, prečo by ste o kúpe jednotlivých technológii…

Športové potreby sú nevyhnutné!

Šport je bežná súčasť nášho života. K vykonávaniu akéhokoľvek športu, by ste mali byť vhodne oblečený. Nech už sa jedná o fitness, cyklistiku alebo beh, je vhodné a bezpečné byť špecificky vybavený. Práve športové oblečenie, či oblečenie na vonkajšie aktivity zabezpečuje to, že predchádzate zraneniu počas vykonávania športu. Športové oblečenie: pomáha predchádzať zraneniam zlepšuje priedušnosť chráni vás pred…

Viac ako 5 prekvapivých výhod hrania počítačových alebo spoločenských hier

Aké sú výhody hrania? Zodpovedajme si najskôr túto otázku so zameraním sa na nižšie ročníky. Medzi prednosti jednoznačne patria propagácia zdravého životného štýlu, zvýšenie sociálnej aktivity alebo spomalenie procesu starnutia. Tento článok vám povie o niekoľkých prekvapivých výhodách, ktoré vaše deti získajú hraním hier. Ak počas útulných piatkových večerov alebo dlhých prázdninových víkendov vyberáte spoločenské…