Black FridayBlack Friday na SlovenskuBlack Friday nakupovanie

Black Friday alebo Čierny piatok je neformálny názov, ktorý sa používa na opis dňa po Dni vďakyvzdania. Je to často nákupný deň v roku, kedy je obrat v internetových obchodoch najvyšší. Je to aj preto, že sa začína sviatočné obdobie. Táto sezóna je kľúčová pre ekonomiku. Pre množstvo internetových obchodov je predaj v tomto období kľúčový.
Čierny piatok má dlhú históriu ako jeho náprotivky z nákupných sviatkov, pretože sa považuje za začiatok sezóny vianočných sviatkov od roku 1952, keď sa myšlienka nakupovať vianočné darčeky v predstihu stala populárnou.
Alza je najväčšie internetové nákupné centrum, kde môžete nakúpiť výhodne počas celého roka. Ale Black Friday je predsa len špeciálny deň, kedy sú ceny mnohých produktov oveľa výhodnejšie.
Alza Black Friday ponúka rozmanité nákupné možnosti. Výhodnejšie môžete nakúpiť elektroniku, hračky, PC doplnky, kozmetiku a veľa ďalších produktov.
Ponúka Alza sa neustále rozširuje a výhodné nákupy môžete využiť vo všetkých kategóriách produktov. Zľavy a výhodné nákupy sa teda týkajú všetkého, čo môžete potrebovať.
Je to predsa tak výhodné – najlepšie Black Friday zľavy na Alza čakajú aj tento rok na vás. Využiť môžete osobný odber na pobočkách. Ale stále obľúbenejší sa stáva cenovo výhodný odber v Alza boxoch, kde si môžete svoje výhodne nákupy prevziať 24 hodín. Zároveň sú Alza boxy v blízkosti vášho domova alebo ich nájdete po ceste z práce.
Aktuálne sa výpredaje Black Friday začínajú o niekoľko dní skôr, takže sa poponáhľajte vybrať najlepšie zľavové ponuky v predstihu. Black Friday je zároveň ideálny na nákup vianočných darčekov. Nakúpite v pohode a výhodne.

Večná dilema, počítač alebo notebook?

Vek technologických zariadení, ako sú počítače a notebooky, prišiel a niet sa čomu čudovať. Ak sa pozriete na štatistiky, tak si môžeme všimnúť, že trh sa s elektronikou vyvíja oveľa rýchlejšie. Informačné technológie hlboko prenikli do mnohých oblastí nášho života a prostredníctvom tohto príspevku sa dozviete o výhodách kúpy už spomínanej elektroniky. Čo je počítač? Definícia hovorí, že…

Neváhajte si objednať: mobilný telefón (mobil)

Mobilné telefóny nám uľahčujú život. Sú našim spoločníkom takmer všade. Aj preto je výber správneho mobilu pre každého dôležitý. Výber najlepšieho mobilného telefónu pre seba môže byť zložitý. Prinášame vám preto niekoľko užitočných tipov a rád, ktoré zohľadnite pri výbere správneho mobilného telefónu Výrobcovia mobilov neustále prinášajú novinky a nové technológie. Nie všetci však majú požiadavky na…

Viac ako 5 prekvapivých výhod hrania počítačových alebo spoločenských hier

Aké sú výhody hrania? Zodpovedajme si najskôr túto otázku so zameraním sa na nižšie ročníky. Medzi prednosti jednoznačne patria propagácia zdravého životného štýlu, zvýšenie sociálnej aktivity alebo spomalenie procesu starnutia. Tento článok vám povie o niekoľkých prekvapivých výhodách, ktoré vaše deti získajú hraním hier. Ak počas útulných piatkových večerov alebo dlhých prázdninových víkendov vyberáte spoločenské…

Prečo si ľudia kupujú mobily, smart hodinky a tablety?

Sú dva typy ľudí, ktorí budú čítať tento príspevok. Tí, ktorí si myslia, že sú to zbytočne vyhodené peniaze a tí, ktorí sa chcú dozvedieť viac o výhodách kúpy smart hodiniek, mobilu či tabletu. Technológia moderných zariadení  sa v posledných rokoch výrazne zlepšila a nižšie uvádzam niekoľko dôvodov, prečo by ste o kúpe jednotlivých technológii…